Witaj w Pracowni Rozwoju,


Nazywam się Jola Kopeć i moją misją jest wesprzeć Cię w Twoim rozwoju.
Jestem mentorką i trenerką rozwoju osobistego. Wspieram kobiety w samoakceptacji i budowaniu pewności siebie. Pomagam im ruszyć z miejsca, odkryć swój potencjał i pokazać go światu. Towarzyszę w podróży do życia na swoich zasadach. Przeprowadzam od niepewności do wejścia na scenę życia i odegrania w nim głównej roli.
Zależy mi na tym, aby podobnie jak ja, czuły się spełnione, docenione i szczęśliwe. Moim największym wyzwaniem jest przekonać je, że mają w sobie wszystko czego potrzebują do realizacji swoich marzeń.

Mój dar…


Wierzę, że jeśli ma się jakiś dar od losu, to należy podzielić się nim ze światem. Moim jest łatwość wchodzenia w relacje, komunikatywność i otwartość. Jednak nie od zawsze miałam te cechy.
Kiedy kończyłam przedszkole, pani zapytała dzieci, kto przeczyta tekst pożegnania. Podniosłam nieśmiało rękę. Wojtek wystąpił dwa kroki do przodu i odważnie zawołał – Ja mogę to zrobić proszę pani. – Dobrze – skwitowała nauczycielka i nawet nie spojrzała w moją stronę. W moim sercu rozegrał się pierwszy dziecięcy dramat. Przecież to ja byłam najlepsza. To ja codziennie czytałam dzieciom „Plastusiowy pamiętnik”. Dlaczego Pani nie wybrała mnie? Chyba wtedy postanowiłam odpowiadać sobie na to pytanie przez całe życie, a wnioskami dzielić się z innymi.

Podróż w głąb siebie


Uczenie innych i bycie w relacjach nadały sens mojemu życiu.

Odbyłam wiele podróży w głąb siebie i daleko w świat żeby oswoić tamten przedszkolny wstyd i strach. Dziś już odważna i uskrzydlona zabieram kobiety na wyprawę, podczas której odkrywają, że pragnienie bycia sobą oswaja najróżniejsze lęki, a wszystko czego potrzebują do szczęścia jest w nich. Uczę jak odważnie zrobić krok do przodu i z radością powiedzieć sobie i całemu światu: ja mogę to zrobić!

Życie to nieustanny rozwój